Hakkımızda

Dişinizde bir problem mi var?

Hemen ekibimizle iletişime geçin! →


Mega Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Mega Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, açıldığı tarihten günümüze yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.


HİZMET TANIMI


Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

Hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

MİSYONUMUZ


Gülümsemelerdeki ışıltı olmak amacıyla çıktığımız yolda; ulaşılabilir ve kaliteli hizmetin herkes tarafından hak edildiğine inanan, samimi etik tedavi sunan, anlayan anlatan, sabırlı, gülümseyen ve gülümseten, bilimsel gelişmeleri takip edip uygulayan, sağlıklı, estetik ağız ve gülüşleri meydana getiren enerjik başarılı ekibiz.

Diş ve ağız sağlığı dendiğinde; dallarında uzman hekimlerden oluşan kadrosu, yılların birikimi ile bünyesinde ilk günkü heyecan ile yaşatan ;Mega Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağın normlarına uygun dizayn edilerek yapılandırılan yeni binasında hizmet vermektedir.

Teknolojik donanım ve çağın gereksinimlerine göre özenle dikkat edilerek modernize edilmiş, tüm imkanlarını hastalarına hizmet olarak sunmayı amaçlayan vizyonu;

her zaman gülümseyen ve hayatlardaki farkındalık oluşturma misyonu ile çıktığımız yolda ödün vermeden ilerlemek, kliniğimizin temel amaçlarındandır.

Bu yüzden de; "BİZ HEP BİRLİKTE GÜLÜMSEYECEĞİZ HAYATA"

VİZYONUMUZ

Mega Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği etik ilkelere en üst seviyede değer vererek, ağız ve diş sağlığı alanında Türkiye’de ve dünyada referans gösterilen bir kurum olmayı var olduğu günden bu yana hiç sapmadan hedeflemiştir. Bu ilke esasında da ilerleyecektir.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsani değerleri öncelemek,
  • Hasta sağlığı ve güvenliğine önem vermek,
  • En ileri teknolojileri kullanmak,
  • Çalışanların gelişimine önem vermek,
  • Yenilikçi ve çağdaş olmak,
  • Şeffaf olmak,
  • Bilimsel çalışmaları her zaman desteklemek,
  • Herkese eşit ve hakkaniyetli yaklaşmak,
  • Etik ve güvenilir olmak

Size hizmet verecek en uygun konum


Genel diş tedavilerinin tamamı klinimizde uzman kadrolarımızla yapılmakta olup, gülüş estetiği, implant tedavileri, çocuk diş tedavileri ve ortodonti alanlarında ağırlıklı olarak çalışmaktayız.


Adresimiz